Наші відгуки. Школа Bell. Сент-Олбанс. Англія.

09.01.2020

Студент: Михайло
Вік: 10 років
Дати програми: 5 червня – 9 червня 2017 року 

 

1. Ваші враження від поїздки 
Враження перевершили наші очікування.

Найбільше сподобалося:
процес пізнання мови,
безпечне розташування школи в чудовому передмісті Сент Олбанс,
заняття на відкритому повітрі,
спорт / рухливий, активний формат навчання.

2. Чи покращився Ваш рівень англійської мови?
Так, пасивний словниковий запас перейшов в активний.

Вже на другий день занять Мішу (10 років) не можна було зупинити – говорив багато, постійно задавав питання, був проактивним, що і відмітили вчителі в кінці навчального курсу.

3. Скільки російськомовних студентів було у школі? Які національності зустрічались найчастіше?
Так, ми були в пошуках школи з мінімальним відсотком російськомовних студентів.
Bell – одна з таких шкіл.
Під час нашого перебування до школи заїхала група (близько 15 чоловік) з Москви. Були діти з Германії, В’єтнаму.

4. Чи відрізняються заняття в школі BEll від занять в українській школі?
Якщо брати загальноосвітню школу – неспівставний підхід як в процесі навчання так і в комунікаціях між учнями та викладачами.

Так як у нас приватна школа іноземних мов, в якій і навчається наш син, можу відмітити, що йому було легко, комфортно, цікаво.

Я, як викладач англійської мови, як засновник приватної школи іноземних мов, давно цікавилася програмою “Explorer”, яку представляє Bell. І не помилилася. На протязі курсу, діти читали, вивчали, обговорювали цікаві питання з географії. В іграх, змаганнях, в проектній командній роботі. Також, на цілий день їздили до двох музеїв в м. Лондон (Грінвіч), де задача була знайти підтвердження раніше вивченій теорії! Вперше дитина їхала до музею з чітко поставленими цілями. Йому було мега цікаво. Дійсно, вони пізнавали світ. І все це на іноземній мові! Літній інтерактив!

5. Які викладачі та предмети Вам подобаються найбільше в українській школі?
Міша завжди працює з задоволенням, якщо комунікації з вчителем побудовані в форматі win – win. Ніяких авторитетів. Тільки відвертий, щирий діалог де можна задавати питання, робити експерименти, піддавати сумнівам відомі речі. Дисципліна, повага, поставлені цілі. Улюблені предмети – математика, інформатика, робототехніка. Іноземні (англійська та німецька) вивчаємо як робочі мови для заняття улюбленими предметами. Must have, я то кажуть.

6. Що Ви можете розповісти про умови навчання і проживання?
Проживання – скромно, чисто, просто. Мінімалізм у всьому. Важливо – все безпечно. Відеонагляд. Розмежування території для хлопчиків та дівчаток. Наставники в групах, які присутні з дітьми 24 години на добу.

Харчування – англійська кухня. Прості страви. Соки, фрукти, вода – завжди в наявності.

7. Що б ви порадили іншим студентам, які тільки планують навчатися в цій школі?
Без сумніву – рекомендуємо.

Особливо, прошу зауважити, якщо є знання (рівень Міши був B1), хист, а мотивація і бажання вчити мову відсутні. Так як в літньому інтенсиві програми “Explorer” діти не вчили академічні речі, а відкривали себе, світ, вони працювали вдвічі більше.

У нашого сина мотивація зросла в сотні разів. Міша просить програму на місяць мінімум. Він відкрив для себе і школу і Англію як країну і англійську як мову. Безцінно.

P.S. Так, він отримав звання «Кращий учень класу». А саме головне – йому вручили головну нагороду – премію від засновника школи Bell – 50% на наступний курс навчаня.