Наші партнери

Great things in business are never done by one person. They're done by a team of people.

Steve Jobs

partner

Лінгвіст

Компанія «Лінгвіст» є офіційним представником видавництва Cambridge University Press, а також іноземних видавництв National Geographic Learning, Delta Publishing, MM Publications, Collins ELT, Usborne, Cornelsen, Edelsa, Edilingua, Prolog та інших видавництв.  Лінгвіст є  офіційний дистриб’ютор літератури для вивчення не лише англійської мови, але й французької, німецької, іспанської, італійської, польської та інших мов.

partner

Dinternal-books

Компанію Dinternal Book (“Британська книга”) засновано в 1998 році як спільне українсько-британське представництво, що постачає навчальну літературу англійською мовою на український ринок.

partner

Pearson

Видавництво Pearson Education (Longman) засновано в 1724 році у Великій Британії.

Видавництво пропонує широкий вибір підручників з англійської мови, зокрема з ділового мовлення, словники, граматичні довідники, екзаменаційні курси, методичну й художню літературу, книжки для читання, мультимедійні посібники, відеоматеріали тощо.

partner

Oxford University Press

Видавництво  Oxford University Press є складовою частиною Оксфордського університету, Англія. Це найбільше університетське видавництво у світі, що надає вибір літератури для вивчення англійської мови.