{* *}

Відгуки наших студентів. Англійська мова в Німеччині. Літо 2018.

09.01.2020

Студент: Михайло

Вік: 11 років

15 липня - 22 липня 2018 року 

1. Враження?

Враження після тижневого курсу навчання та проживання в школі GLS - чудові. Хочемо відмітити формат навчання та спілкування так як фокус уваги – почуття відповідальності та впевненості дитини.

 

2. Результати вивчення англійської мови?

Під час проходження реєстрації, всі студенти складають вступні іспити з іноземної мови. Міша отримав 50 балів. Максимум – 51. За результатами тесту, його розподілили в групу до студентів 14 - 15 років. Через короткий проміжок часу, він приєднався до однолітків.

Тривалість нашої програми була 7 днів.

В частині комунікативних навиків – у Міші відсутні будь-які бар’єри.

В частині академічної мови – сину сподобався підбір підручників.

В нашій практиці Міша вивчає англійську мову в Україні з носіями.

Тому, особливо, хочу зазначити факт, що смс переписку з нами (батьками) вів на англійській мові. Перші фрази в телефонному режимі, теж, були на англійській. Іноді – німецькій. Тобто, процес мислення був відразу в англомовному потоці .

Після повернення з табору, в кращу сторону змінилася мотивація вчити німецьку мову.

Звичайно ж, за такий короткий проміжок часу для нас більш важливо було відмітити навики адаптації та інтеграції в міжкультурному середовищі де знання іноземної мови є інструментом спілкування. Ми отримали позитивний досвід. 

 

3.Частка російськомовних студентів в школі?

Цього року нам пощастило - російськомовних студентів був значно низький відсоток. Діти були з Німеччини, США, Аргентини.

 

4. Позакласна робота?

Більш за все сподобалися водяні батли на озері.

 

5. Екскурсії?

Дві екскурсії до Берліну. Все було організовано.

 

6. Умови проживання та харчування?

Син проживав в кімнаті зі студентом (11 років)  з Аргентини. Приміщення чисті, світлі та чудово обладнані. Поруч завжди були вихователі - 24 години на добу.

Як мама, приємно відмітити, що всі діти кожного дня повинні були слідкувати за станом кімнат в яких проживали. Дисципліна та належне відношення до свого простору. 

 

7. Ваші рекомендації?

Ми рекомендуємо.

Наш син висловив бажання взяти місячний курс. І ми плануємо поєднати вивчення як німецької мови так і англійської в школі GLS.