Readers for teenagers

Позакласне читання

book
Readers for teenagers

Автор: Rob Waring

Видавництво: National Geographic

Memory Man

Джанні Гольфера може пам'ятати майже все. Вчені хочуть вивчити його розум, тому що він в змозі запам'ятати дуже багато інформацїї. Дехто вважає, що його оточення покращило його пам'ять. Інші думають, що пам'ять Джанні отримав від своїх батьків. То звідки ж в нього така чудова пам’ять?

Alaskan Ice Climbing

Багато людей відвідують Аляску, щоб побачити прекрасні національні парки. Одна група відвідувачів захотіла полетіти в національний парк і покататися на лижах. Однак погода видалась погана. Чи зможуть відвідувачі дістатися до парку? Що вони будуть там робити?

Columbus and the New World

Христофор Колумб жив у Європі в 1400-х роках. Він хотів знайти новий спосіб подорожувати з Європи до Азії по морю. Так Колумб пішов на довгу морську подорож, але він не знав, що він знайде. Що сталося з Колумбом? Що він знайшов?

Taiko Master

"Тайко" це своєрідний японський барабан, по якому люди б’ють, щоб отримати музику. Барабани  Тайко  - це стародавнє японське мистецтво, і його важко навчитися. Зараз багато людей практикують гру на барабанах Тайко в США. І в них дуже особливий вчитель. Що робить його таким особливим?

Making a Thai Boxing Champion

У Таїланді бокс є важливим видом спорту. Тайські хлопці починають тренуватися, щоб стати боксерами у ранньому віці. Всі вони хочуть перемоги і стати кращими  -  справжні чемпіони. Тайський бокс пропонує цим хлопцям багато можливостей. Чому бокс настільки важливий? Як стати чемпіоном?

Peruvian Weavers

У селі Чінчеро, Перу, ткацтво - це важлива традиція. Ткачі використовують волосся тварин, щоб зробити красиві тканини. Вони завжди використовували ці тканини, щоб залишатися в теплі.  Крім того вони також продають його, щоб заробляти гроші. Як це вплине на місцеве населення та економіку?